E reja nga Lezha kryen marrëdhënie intime me të moshuarin në oborrin e pallatit (Video)

  0
  468

  Gjendja e rënduar ekonomike është një faktor shumë i rëndësishëm i mënyrës se si të rinjtë detyrohen të kryejnë edhe veprime nga më poshtërueset për të siguruar bukën e gojës.
  Kryerja e marrëdhënieve seksuale është një mënyrë fitimi që mund të zgjedhin shumë vajza pa përkrahje, por kjo nuk është arsye për të paragjykuar jetën e të tjerëve.

  Ekspozimi i këtyre veprimeve të pahijshme në vende publike është e gabuar pasi rreth e rrotull mund të ketë fëmijë që i shohin këto skena jo të përshtatshme për moshën e tyre.

  Një djalë nga qyteti i Lezhës kishte dalë në ballkonin e shtëpisë së tij dhe poshtë pallatit kishte parë një skenë të pabesueshme.

  Ai shpjegon se një vajzë rreth të 20-tave po kryente marrëdhënie seksuale me një të moshuar rreth të 70-tave. Ai i dha për shërbimet seksuale 1 mijë lekë të vjetra, ndërsa vajza i kërkonte 2 mijë.

  Nuk dihet si është mbyllur pazari mes tyre, por fatmirësisht skena nuk është parë nga shumë persona.

  Për JOQ.al djali që ka parë të gjithë skenën nga ballkoni i shtëpisë së tij rrëfehet kështu:

  Pershendetje JOQ, krize ne Lezhe per 2 mij lek behen keto veprime. Videoja eshte xhiruar ne qytet poshte pallatit dhe pasi i dha nje mije lek tvjetra plaku kjo po kerkonte 2 mije. Plaku ishte tek 60-70, ndersa vajza 20 e ca.