December 6, 2023
Lajme

E RËNDË/ Familjarët gjejnë të ρajetë 20 υjeçaren në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Panorama”, Tiranë.

Paraprakisht bëhet me dije se një shtetase me inicialet T. V., 20 vjeçe, është gjetur e pajetë në banesë nga familjarët.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 21.08.2022, në rrugën “Panorama”, në banesë është gjetur nga familjarët e pajetë, e vetëvarur, shtetasja T. V., 20 vjeçe. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *