E tron ditur dhe me duar në kokë, momenti kur Mira Kazhani del nga makina (Video)

0
267

Një aksident i frlkshëm ka ndodhur ditën e sotme në afërsi të Vorës, në autostradën Tiranë-Durrës ku një makinë ka përpIasur një këmbësorë teksa kalonte rugën.

Në videon ekskluzive të ardhur në redaksinë e Albeu.com, shihet edhe momenti pak para aks.identit. Mësohet se mjeti tip “Mazda” i përket gazetares Mira Kazhani e cila duket edhe në videon e mësipërme. Kazhani shihet teksa del nga makina me duar në kokë e tro.nditur nga ak.sidenti.

Ndërkohë burri i aks.identuar është derguar në spitalin e Traumës në Tiranë ku raportohet se është jashtë rrezlkut për jetën.

Në zonën e Vorës nuk është aks.identi i parë që shkaktohet në këtë mënyrë. Edhe pse ka disa mbikalime qytetarët nuk i respektojnë por kalojnë mbi trarët ndarës të korsive.

Edhe në videon e siguruar nga Albeu.com shihet se aks.identi ka ndodhur fare pranë një mbikalimi.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni videon e mësipërme./albeu