Lajme

E zezα ajo nënë/ 22-vjecari shqiptαr jep shpίrt në Itali: E mori kamiοni para dhe…

Një 22-vjeçar ka humbur jetën trag jikisht në Itali, pasi është aks identuar me mjetin e tij në rrugën Cassino-Formi.

Aks identi fatal për të riun Alesio Veseli ndodhi mëngjesin e sotëm, teksa ai po ngiste mjetin e tij “Alfa Romeo” dhe u përplas me një kamion.

Si rezultat i përp lasjes së fortë, 22-vjeçari Veseli humbi jetën në vend.

Ndërsa në vendngjarje shkuan menjëhere zjarrfikësja dhe ambulanca, por i riu kishte ndërruar jetë. Karabinierët po hetojnë shkaqet e aks identit, i cili rezultoi fatal për të riun shqiptar