/E zgjodhi dhe u taII me te! Zyrtare, Saimiri ndahet nga Meri qe se deshi kurre

E zgjodhi dhe u taII me te! Zyrtare, Saimiri ndahet nga Meri qe se deshi kurre

Bukuroshja nga Elbasani, Meri Murrizi ishte e zgjedhura e Saimirit në finalen e ‘Love Story’.

Dyshja thanë se do ta vazhdonin jashtë njohjen e tyre.

Përgjatë këtyre ditëve Saimiri ka qenë në Gjermani për punë dhe është rikthyer vetëm së fundmi.

Mirëpo, rikthimi i tij ka bërë që të lindin aludimet se ai dhe Meri janë ndarë.

Ndonëse ndodhet në Shqipëri, Meri nuk është parë askund në postimet e tij dhe fansat janë të bindur që ata s’janë takuar fare.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta, pasi Saimiri dhe Meri nuk kanë reaguar për lajmet e ndarjes që po qarkullojnë në rrjet.