Edhe kjo nuk pritej,Enca ja plas kercimit twerk

    0
    343

    Vetëm pak ditë më parë Enca bëri një ndryshim të madh në pamje, nga brune këngëtarja u bë bjonde, ndryshim që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

    Ndërsa sot, ajo i është rikthyer sërish videove provokuese që çmendin rrjetin. E veshur me pantallona të shkurtra, çizme të gjata dhe me këmbën mbi divan, Enca shfaqet duke bërë twerk. Dikush dëgjohet duke i folur, por këngëtarja përgjigjet vetëm me “Po, po, po”.

    “Kur njerëzit mundohen të flasin, por t’i nuk ndalon dot së bëri twerk”, shkruan Enca. Kujtojmë që projekti i fundit i saj, “Dua”, ka arritur 9 milion shikime në Youtube duke shënuar kështu sukes të madh për këngëtaren.