Lajme

Edhe pse jane ndαre! Jasmina i ben skenen e cmendυr te xhelοzise Andit, ja cfare ndοdhi (Video)

Andi dhe Jasmina vendosen te ndaheshin pasi dolen nga emisioni pasi nuk shihnin te ardhme bashke.

Rikujtojme se shkak i problemeve te tyre u be pjesemarrja e Andit ne klipin e Diona Fones.

Ne festen e Perputhen sapo eshte vendosur kjo kenge ne sfond. Jasmina ka shkuar dhe ka ulur volumin. Sjellje qe ka shkaktuar shume reagime dhe te qeshura.

E pra xhelozia e Jasmines vazhdon, ndonse cifti nuk jane bashke.

Video Player