/Edi Paloka poston foton e efektivit të Forcave Speciale dhe e kërc.ënon: Do të gjej…

Edi Paloka poston foton e efektivit të Forcave Speciale dhe e kërc.ënon: Do të gjej…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka postuar pak momente më parë foton e një efektivi të Forcave Speciale dhe e kërcë.non hapur.

Paloka teksa ka postuar foton e efektivit nga protesta pranë Parlamentit, shkruan se do ta gjejë ndërkohë që i ka rrethuar fytyrën (e cila nuk i duket nga skafandra) dhe duart.

Në këmbët e policit shihet një protestues i moshuar, i cili qëndron i shtrirë në tokë, ndërkohë nuk dihet nëse është dhu.nuar apo jo.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2090684307896211&id=100008639860309