Edukatoret e një çerdhe filmohen duke luajtur me lodra seksi në prezencë të fëmijëve (Video)

  0
  658

  Dy edukatore që punonin në çerdhen “Superkids Daycare Center” në qytetin Chandler në Arizonë, kanë shokuar opinionin amerikan me një video të publikuar në internet.

  Gabriella Del Carmen Garcia 25-vjeç, luante me lodra seksi në prezencë të fëmijëve për të cilët kujdesej, derisa kolegia e saj më e re Fatina Sawyer 24-vjeç e kishte filmuar këtë moment dhe më pas e kishte postuar në Snapchat.

  Në një moment lodra e seksit ka përfunduar në duart e një vogëlushi që nuk e dinte se për çfarë bëhej fjalë. Pas videos së shpërndarë në internet, Garcia është dorëzuar në polici, kurse Sawyer është arrestuar.

  Lidhur me këtë incident është prononcuar edhe menaxhmenti i çerdhes: “Dy mësuese të çerdhes tonë janë sjellë në mënyrë të pahijshme dhe për këtë u është prishur kontrata e punës dhe tani janë në duart e policisë”.