syntax error, unexpected '<', expecting end of file

Edvin Kulluri zbardh sondazhet: Ja kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së Edvin Kulluri ka komentuar ka reaguar për sondazhin e publikuar së fundi në lidhje me përceptimin e shqiptarëve ndaj qeverisë dhe opozitës.

Ai shkruan se Rama është drejt mandatit të tretë.

“Fatkeqësisht sondazhi i Euronews Albania konfirmon perceptimin e përgjithshem të 4 viteve të fundit se: shumica prej 54% nuk miratojnë punën e qeverisë ndërsa 63% performancën e opozitës!

E përkthyer ndryshe, pjesëmarrja në zgjedhje do jetë e ulët krahasuar me zgjedhjet e viteve 2013 dhe aq më keq 2017, c’ka favorizon Partinë Socialiste drejt mandati të 3-të pa konsensus populllor.

Shkurt, qeveria është e keqe, opozita akoma më e dobët!

“Betejen mes militantësh e fiton PS” është aksione e njohur”, shkruan Edvin Kulluri.