/ËE nisa jeten me 0 Ieke dhe tani…’ Korçari cmend rrjetin, do SHKRlHENl së qeshuri me atë që shkruan në Facebook

ËE nisa jeten me 0 Ieke dhe tani…’ Korçari cmend rrjetin, do SHKRlHENl së qeshuri me atë që shkruan në Facebook

Mega News ka vendosur të sjellë lajmet më të lexuara të vitit.

Postoi një foto në Facebook-un e tij, si një shaka e vogël, por që tashmë ka marrë përmasa më të madh.

Denis Bezolli me origjinë nga korca është bërë hit në internet pasi një postim i tij në rrjetet sociale është bërë viral, shkruan meganews.al

Gjithcka nisi me një shkrim të djalit:

“Mua që më shikoni kështu, kokë pa krehur, e kam nisur jetën nga zero…. dhe tani kam arritur deri në 20 milion borxh”

Kaq ka mjaftuar që postimi i tij të ruhet nga miqtë dhe të shpërndahet me shpejtësi të madhe në rrjetet sociale.

I riu me sa duket me një shaka momenti ka treguar një realitet mjaft të hidhur në Shqipëri.