Elefanti shtyp për vdekje një burrë, personat e tjerë nuk e ndihmojnë dot

  0
  350

  Pamjet e tmerrshme tregojnë momentin kur një elefant i nxehur ka shkelur për vdekje një burrë.

  Video është regjistruar në Kerala, një shtet jugor në  Indi, dhe kanë bërë xhiro në rrjetet sociale.

  Në fillim grupi i njerëzve që rrethojnë elefantin, i bërtasin kafshës së madhe pa e ditur se e keqja do të vinte më pas.

  Por në një moment elefanti shtyn përpara një burrë dhe e shkel atë me këmbë, duke i thyer trupin.

  Për fat të keq ai ndërroi jetë si pasojë e dëmtimeve të shumta. /k.k/noa.al/