Eli Fara vesh ‘t angat’ mbrapsht, daIin pamjet që po “truIIosin” rrjetin (FOTOT)

0
1052

Këngëtarja Eli Fara, është ndër femrat më të komentuara në showbiz, për pamjen e saj fizike që nuk ndryshon, pavarësisht se vitet ikin.

Po aq e bukur si në fillimet e saj, Eli Fara tërheq vëmendjen me fizikun e saj.

Por, kësaj radhe, një detaj që të jep përshtypjen e gabuar, është vënë re në veshjet e saj, dhe po bën xhiron në rrjet.

Duket sikur këngëtarja të ketë veshur të mbat hurat nga koka, në bust.

Në formën e të brendshmeve s.eksi, fotot përcjellin një tjetër përshtypje në veshjet e Eli Farës.