/Elvisi bën foto me nusen e tij, por do të çuditeni çka ju bën vajza e vogël

Elvisi bën foto me nusen e tij, por do të çuditeni çka ju bën vajza e vogël

Elvis Naçi është hoxha nga Shqipëria dhe një ndër më të pëlqyerit.

Ai dhe ligjëratat e tij ndjeken nga njerëz të shumtë nga mbarë shqiptaria.

Naçi është shumë aktiv në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

Sot ai ka publikuar një foto me gruan e tij, mirpëo, vajza e tyre s’i ka lënë reahat.

“Thashe po bej nje foto vetem me Fatmen por do çuditeni kur ta shikoni me vemendje ku eshte Asja! Zoti ju begatofte. Amin.”, ka thënë Elvisi./ORAinfo/