Lajme

Emociοnuese: Çfarë bëri që Mevlani bashkë me të gjithë ne Perpυthen të shpërthenίn në lοt (Fotot)

Surpriza për Mevlanin nga mamaja e tij i ka bërë të gjithë që të përloten në këtë puntatë të Për’Puthen.

Përmes një videoje mamaja e tij tha se djali është larguar nga vendi për të punuar jashtë qëkur ishte i vogël.

“Mevlani është djali im i parë, pas lindjes së tij më vdves babai im. Ishte i vogël për të marrë rrugët e kurbetit por gjendja e bëri.

Kam bërë dy operacione dhe kur sëmurem ai është kujdesur gjithmonë për mua. E ka thënë gjithmonë që se dua jetën po se pata mamin.

Kur ishte në Gjermani dhe nuk i dilja në telefon ia bënte që më jep mamin në telefon.

Unë e respektoj zgjedhjen e tij, po të jetë i lumtur ai unë do të jem më e lumtura e botës. Për Ledjanën më duket vajzë e edukuar”, tha mamaja e Mevlanit.

Të gjithë janë përl otur përfshirë moderatoren Borën, Mevlanin, Ledjanën apo Shkëlqimin.

Mes lotësh Mevlani ka dhënë një mesazh për nënën e tij duke thënë se të gjitha lotët do të t’ia kthejë në buzëqeshje.

Top Channel