/Enca rikthehet në shtëρinë e dytë, në DUBAI: Jam shυmë e lυmtur!

Enca rikthehet në shtëρinë e dytë, në DUBAI: Jam shυmë e lυmtur!

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia, është rikthyer në shtëpinë e saj të dytë, në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Mesa duket ajo po shijon diellin në Dubai teksa është shfaqur tejet provokuese.

“Përshëndetje Dubai. Jam kthyer në shtëpinë time të dytë, jam shumë e lumtur”, ka thënë këngëtarja në videon e postuar në Instastory.

Theksojmë se këngëtarja është shigjetuar dhe kritikuar për jetën e saj luksoze në Dubai.