Lajme

Eni Cobanit i del sitυata nga kontrοlli, Ardit Gjebreas i ‘bie te fίket’ duke qeshυr: Burri qe kishte marre 10 mije euro te le pa fjαle

Klitoni dhe Hairi janë bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare për të zgjidhur një çështje që i mundon për rreth 7 vitesh.

Hairi është gjyshi i nuses së Klitonit, i cili i ka shitur një tokë për 10 mijë Euro.

Hairi i ka marrë këto para por Klitoni nuk ka as tokën dhe as paratë.

Toka ka dalë me probleme dhe Hairi ia ka shitur pavarësisht këtyre problemeve…

VIDEO