Enis Bardhi cmend Spanjen,shënon dy gola për dy minuta nga fauli ndaj Bilbaos (Video)

  0
  427

  Mesfushori i Levantes, Enis Bardhi ka shënuar dy gola kundër skuadrës bashke në La Ligan spanjolle.
  Madje, të dy golat Bardhi i ka shënuar nga goditjet e lira dhe pothuajse të dy golat kanë qenë të njëjta.

  Bardhi luan për përfaqësuesen maqedone në Kombëtare dhe sivjet ka qenë një nder mesfushorët më të mirë të LEvantes për sezonin që lamë pas.

  Levante me këtë fitore do të bënte një hap të madh drejt mbetjes në La Liga edhe në vitin e adhshëm.