Era Istrefi sh tatzënë? Këngëtarja fotografohet me barkun e rrumbuIIakosur dhe po ÇORENTlON fansat

0
237

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes pas komenteve të fansave të saj. 

Për ta rikthyer këngëtaren e cila ishte zh dukur që prej muajit dhjetor, fansat vendosën të tërhiqnin vëmendje duke komentuar “U pr;ehsh në p;aqe”. Komente të tilla vërshuan në postimin e fundit të këngëtares, aq sa ajo u detyrua sot të reagonte.

“Jam mirë dashuri, shpresoj të jeni mirë gjithashtu”, shkruante Era. Mirëpo sot një tjetër thashethem po qarkullon për këngëtaren.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një foto ku Era shfaqet me barkun e fryrë. Faqja tregon se ylli shqiptar ka vendosur të shkëputet pasi ka marrë vesh se është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Megjithatë Era vetë nuk e ka konfirmuar një lajm të tillë dhe na mbetet të presim reagimin e saj.