/Era shfaqet pa jelek në Athinë, e merr Norën me vete

Era shfaqet pa jelek në Athinë, e merr Norën me vete

Dy këngëtaret e njohura shqiptare, njëkohësisht edhe motra, Era dhe Nora Istrefi, kanë udhëtuar për në Greqi. Era përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ka treguar se është së bashku me motrën e saj, e që kësaj radhe ajo është shfaqur pa jelek.

Era Istrefi, ka falënderuar Athinën për mikpritjen që i ka bërë, për shkak se atje ka mbajtur një koncert.

“Athina është në zj.arr. Faleminderit që na pritët” ka shkruar Era në Instagram

Ndërsa, motra e saj, në të njëjtën foto i ka lënë një koment.

“Motër, ishte shumë qejf të jesh në një skenë me ty për herë të parë” ka komentuar Nora. /GazetaExpress/