/Erik Fullani kapet sërish “mat” me vajzën e deputetes, por pse po e mbajnë të fshehtë lidhjen(FOTO)

Erik Fullani kapet sërish “mat” me vajzën e deputetes, por pse po e mbajnë të fshehtë lidhjen(FOTO)

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani dhe vajza ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda prej kohësh po përflitet se janë në një lidhje të cilën po mundohen ta mbajnë larg syrit të mediave.

Lidhja e dyshes u zbulua nga fotot në të njëjtat vende që postuan në rrjete sociale, megjithatë asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi ose ta mohojë.

Mirëpo që Kejda dhe Eriku janë të lidhur nuk ka më dyshime. “Iconstyle.al”, ka siguruar disa foto ku çifti shfaqen pranë njëri-tjetrit në një nga kafenetë e Tiranës duke biseduar dhe kjo dëshmon se romanca e shumëfolur paska qenë e vërtetë.