/Erion Braçe feston ditëlindjen, filmohet me bukë me vete në zyrë

Erion Braçe feston ditëlindjen, filmohet me bukë me vete në zyrë

Zv/Kryeministri, Erion Braçe, ka festuar 47-vjetorin e lindjes së tij. Ai e ka dhënë këtë lajm nëpërmjet një fotoje në profilin e tij në Instagram, ku i ka habitur të gjithë pasi ka publikuar bukën e marrë me vete nga shtëpia.

Braçe falenderon të ëmën për vaktin e përgatitur dhe për çdo vakt që i ka dhënë çdo ditë, për 47 vite jetë.

“Tamam dita kur mëma bën të njëjten gjë-me ngjyra dhe shije, si 47 vite me radhë dhe ty te pëlqen si çdo ditë deri tek e 47-ta, sot e ne vijim! Faleminderit mam per te 47 vitet! Faleminderit gjithkujt nder ju per urimin!”- shkruan Zv/Kryeministri në postim.