/Erion Isai tregon me krenari fitoren në Kolonjë, komentuesi e bën për një lek: Ke fituar…(FOTO)

Erion Isai tregon me krenari fitoren në Kolonjë, komentuesi e bën për një lek: Ke fituar…(FOTO)

Kandidati i PS-së, Erion Isai ka treguar rezultatet e zgjedhjeve në Kolonjë. Procesi i numërimit të votave në Kolonjë ka përfunduar dhe aktori i humorit me emocion ka bërë transparente rezultatet e tij.

“Faleminderit Kolonja (4279 zemra),”– shkruan Erion Isai në profiling e tij në Instagram.

Por, ndërkohq që tashmë aim und të quhet zyrtarisht kryetar bashkie për Kolonjën, komentuesit nuk i kanë ndalur kritikat për fitoren e tij ‘të padenjë’.

“Pika që s’ju bie!!! Po të pakten ti nuk duhet të bëhesh pjesë e farcitetit, apo keni kuptu se pasurohesh më shpejt me kta,”- shkruan një ndjekës në rrjete sociale.

“S’ke fitu asgjë ti as Shqiptarët. E di kush ka fituar? Unë edhe gjithë shokët e mi që ikëm nga ai vend. Avash Avash po tërheqim familjet. Mbajeni Shtetin ta gzoni,”- shkruan një tjetër komentues.

“Ça ke fituar o debil pa asnjë kundërshtar përballë, s’te vjen turp ke pak sedër apo jo se robi që ka seder nuk del ktu edhe flet kto që thua ti ke fituar nje m.ut që të hash ti edhe duhet ta kuptosh të fitosh nje sfid te madhe duhet një kundërshtar që gara të quhet garë debiI”- vijon një tjetër ndjekës.