December 3, 2023
Lajme

Fυtbollist dhe tυtor! Kush është “Tori” i tmerrshëm që υdiq sot në autostradë?

Një person vdiq në orët e para të ditës së sotme në një aksident në autostradën Tiranë-Durrës. Viktima është Hektor Psathan.

44-vjeçari ishte një emër i njohur për drejtësinë. Ai ishte portier tek ekipet e minifutbollit të “Teutës”, ish-lojtar i Teutës dhe ekipit kombëtar, që u arrestua ne 2017 për prostitucion dhe kokainë.

I njohur ndryshe si “Tori” ose “Psatha i tmerrshëm” ai akuzohet se shfrytëzonte femra për prostitucion kundrejt 50 eurove dhe shpërndante kokainë në lokalet e zonës së Plazhit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *