Lajme

Fakte bοmbë për Lulzim Bashën/ Avokati shkund vendin me deklαratën: Do grίs diplomën po nuk e ka bërë ai…

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka bërë një deklaratë të fortë për Partinë Demokratike, duke thënë se zgjedhjet e 25 prillit nuk u vodhën nga PS por u shitën nga PD!

Për këtë avokati tha se do të heqë dorë nga angazhimi politik dhe do të grisë diplomën nëse e vërteton një gjë të tillë.

“Zgjedhjet nuk u vodhën nga PS por u shitën nga PD!

Gris diplomën dhe heq dorë nga angazhimi politik nëse nuk vërtetoj se vota u çvesh nga fshehtësia me firmën e njerëzve të Bashës!”, shkruan Goxhaj.