/FamiIja Fejzullahu mes Iuksit të tepruar, Ermali pubIikon pamje brenda dhe jashtë shtëpisë Iuksoze

FamiIja Fejzullahu mes Iuksit të tepruar, Ermali pubIikon pamje brenda dhe jashtë shtëpisë Iuksoze

Këngëtari, Ermal Fejzullahu njihet për jetën e tij luksoze që e jeton.

Ai publikon postime të shumta në rrjete sociale nga përditshmëria e tij, qoftë me familje apo me shoqëri, shkruan portali .

Së fundi, në Instagram ka publikuar video brenda shtëpisë e cila po duhet tejet bukur.

Artisti kosovar, ka një numër ndjekësish në rrjete sociale dhe ndan me ta postime

të shumta kësaj herë ka publikuar pamje nga shtëpia brenda dhe jashtë.

Ndryshe, Ermal Fejzullahu së fundi përkrahi idenë e mbajtjes së protestes për mbajtjen e dasmave, ahengjeve dhe mbrëmjeve muzikore./GazetaBlic