FANTASTIK/ Milot Rashica shënon gol spektakolar nga distanca (Video)

0
337

Werder Bremen ka kaluar në epërsi kundër Schalke, në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Gjermanisë që është duke u zhvilluar momentalisht në Gelsenkirchen.

Milot Rashica shënoi në minutën e 65-të, duke i dhënë epërsinë vizitorëve, raporton Gazeta Express.

Ky është goli i dytë i yllit të Kosovës në Kupën e Gjermanisë në karrierën, dhe i teti këtë vit për Bremenin.