Femija ulur mbi varr qe tmerron njerezit (Video)

  0
  386

  Videoja e një kukulle të ulur në një varr duke ndjekur me sy kamerën, është bërë shumë shpejt virale.

  Njerëzit janë tmerruar nga kukulla “Chucky style” dhe e kanë cilësuar atë si një djall të veshur me të bardha.

  Ajo ka dhëmbë e flokë, ç’ka e bëjnë të duket si e vërtetë.

  Videoja ka marrë më shumë se 341,000 shikime në vetëm katër ditë.

  Pranë kukullës së frikshme është një shishe e foshnjës plot me lëng të kuq gjaku.

  Lodra thuhet se është regjistruar nga një grua në Brazil dhe që atëherë është shfaqur në median meksikane.