December 3, 2023
Lajme

Flet gr. uaja nga Tirana: Shkoυa për punë në shoku i b. urrit që ishte biznesmen , atje ndodhi ajo që nuk do doja të ndοdhte kυrrë

Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë.Kam një familje të shëndetshme dhe martesë shumë të mirë me burrin tim,i cili është 3 vite më i moshuar se sa unë.Me të kam 2 vajza,një gjashtë vjeçe dhe një 3.Me burrin njihem prej 10 vitesh ndërsa prej 7 vitesh jam e martuar. Me të kaloj shumë mirë, e duam njëri – tjetrin dhe gjithashtu në aspektin s.e.ksual kalojmë shumë mirë, ai është një qejfli i vërtetë, transmeton gazeta ditore.

Nga momentin që unë jam njohur me burrin tim,në tetor të vitit 2002 dhe deri në verën e vitit këtij viti ai ishte i vetmi që kam fjetur dhe i vetmi në këtë botë që më ka prekur, dhe po ashtu ka qenë mashkulli i vetëm që unë kam prekur.

Pas një bisede që unë bëra me burrin tim,vendosëm që unë të punësohem në firmën e shokut të tij, i cili quhet L.S.Bëhet fjalë për një biznesmen që ka një ndërmarrje të madhe dhe që më së shumti merret me tendera.L.S ishte një djalë tërheqës, zeshkan, i gjatë dhe shumë i zgjuar.

Në një moshë të re, moshatar me mua, ai kishte arritur që të zotëronte një firmë të madhe dhe me shumë kapital.

Me kalimin e kohës, pasi u bë më shumë se një muaj që fillova punën aty, ai nisi të bënte një sjellje komplet tjetër nga ajo që ishte në fillim.

Nuk sillej ashpër me mua apo arrogant si pronar, por e shikoja që më hidhte sy në një tjetër mënyrë që më bënte të ndihesha në siklet.

Pas këtyre komenteve unë e mora me sportivitet, duke mos e cilësuar si situatë serioze dhe duke mos dashur t’i jap rëndësi fjalësve. Një ditë, pasi mbyllëm një kontratë shumë të mirë me një firmë tjetër ai më tha që të porosis diçka për të pirë dhe të shkonim në zyrë për ta festuar këtë moment.

Pasi mora gjërat të cilat porositëm u ula përballë tij dhe e bëmë “gëzuar”. Pas kësaj ai më falënderoi për punën që unë po bëja ai nisi të më thoshte të tjera fjalë përgëzuese si “lum burri që të ka”.

Aty ai kishte një video të regjistruar ku ishte L.S duke bërë s.e.ks me një tjetër femër, jo gruan e tij. Mbeta e hutuar dhe u skuqa në atë moment.S’e prisja. Ai më tha që s’ka pse habitet dhe për të më nxjerrë turpin më pyeti nëse bënte të tilla gjëra apo i kisha qejf?

Nëse bëja kështu pozicionesh dhe aventurash me burrin tim…?! Por unë nuk iu përgjigja dhe ula kokën, u ndjeva në siklet. Ai mu afrua dhe nisi të më puthë. Nuk rezistova më dhe çasti më rrëmbeu.

Bëmë s.e.ks në tavolinën e punës së tij. Pasi dola nga zyra e tij u ndjeva shumë keq, por asgjë nuk kthehej prapa, ajo që s’duhet të ndodhte, ndodhi. Ishte hera ime e parë që dikush tjetër përveç burrit tim më prekte, e prekja dhe bënte s.e.ks me mua.

Atë ditë ika në shtëpi sikur të mos kishte ndodhur gjë.U ktheva në shtëpinë time dhe aty iu riktheva jetës sime, në krah të burrit dhe fëmijët e mi që i dua aq shumë.

E dua burrin tim dhe s’dua t’i bëj më keq.Nuk folëm për atë çështje. Gjeta një punë tjetër pas dy muajsh të kësaj historie dhe nuk e pashë më L.S.

Kjo është historia që dua të ndaja me ju dhe ta komentoni si të dëshironi, por unë e di që kam gabuar dhe s’e kthej dot më pas atë që ndodhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *