syntax error, unexpected '<', expecting end of file

FlLMOl NUSEN ME KUNATlN, BURRl l TRANSMETON VIDEON NË DITËN E DASMËS

Të kryesh një pabesi dhe të prishësh lidhjen e ekskluzivitetit që nënkupton një martesë është padyshim një veprim që ka të ngjarë të ketë shumë pasoja për personin e mashtruar. Por disa vendosin të mos qëndrojnë të cloistered në trazirat e trishtimit të tyre dhe preferojnë ta ekstremizojnë zemërimin e tyre me keqdashje, siç është rasti i kësaj historie që ndodhi në Kinë. Një burrë gati të martohej, zbuloi përmes një video antikët e të fejuarit të tij me kunatin e tij. Zemërimi i njeriut të mashtruar është shndërruar në një ide hakmarrjeje që do ta shndërrojë “ditën më të lumtur të jetës së tyre” në një fiasko të vërtetë. Historia e tyre u transmetua nga kolegët tanë nga Dailymail .
afërvolume_off

Ajo ditë ishte si askush tjetër. Sepse nëse kemi të drejtë të presim një ceremoni pa komplikime të veçanta, me hapjen e një topi, dashuri dhe gëzim, një kthesë ishte gati të kthejë gjithçka përmbys. Në të vërtetë, ndërsa gjithçka po shkonte mirë, përhapja e pamjeve që përfaqësonin historinë e çiftit i dha rrugën një videoje ku shihet nusja duke mashtruar dukshëm burrin e saj me një burrë tjetër.

Videoja e skandalit
Burri, identiteti i të cilit nuk është zbuluar, nisi videon në ekranin e madh para të ftuarve të pranishëm për të festuar bashkimin e tij. Poshtërimi i nuses ishte në kulmin e tij. Sipas fakteve të raportuara nga mediat britanike, ajo do ta kishte mashtruar atë me burrin e motrës shtatzënë.

martesë

Ndërsa sekuenca ka dalë virale në internet, Dailymail raporton se vërtetësia e tregimit nuk është unanime. Në të vërtetë, disa besojnë se më mirë do të ishte një grusht shteti marketing që operohet nga një aplikim video. Disa media kineze transmetuan ngjarjen, e cila përbëhej nga tre klipe të veçanta.

dasma 2

Njëra prej tyre tregon dy dhëndërit “e ardhshme” që shkojnë në podium para se një master i ceremonive të njoftojë për turmën: “tani ne do t’ju tregojmë videot e dy dashamirëve gjatë fëmijërisë së tyre”. Në këtë moment të saktë, dy video janë të lidhura me një përmbajtje veçanërisht të qartë që tregon gruan jobesimtare duke mashtruar të fejuarin e saj me një burrë tjetër.

dasma 3

pabesi

I fejuari më pas akuzon gruan e re: “Ju menduat se nuk e dija? ” Në video shihet kjo e fundit duke hedhur buqetë e saj me lule në fytyrën e saj, por para se skena të bëhet e thartë, ato ndahen nga të ftuarit.

The Dailyail raporton se skena kompromentuese u zbulua nga një aparat fotografik përgjimi i instaluar në shtëpinë e ardhshme të çiftit ndërsa ishte duke u rinovuar.

dasma 4

Thashethemet konfliktuale
Sipas një blogeri të njohur kinez në industrinë e argëtimit, gruaja mashtroi të fejuarin e saj sepse ishte viktimë e dhun.ës në familje. Por shantazhi efektiv do të kishte marrë shkallët. Në të vërtetë, pasi të kishte premtuar se do t’i paguante asaj një apartament dhe një makinë, ajo do të pranonte të martohej me të.
Kunati, nga ana e tij, do të kishte pushtuar zemrën e gruas pasi kishte ndërhyrë në shumë raste gjatë debateve të dhun.shme mes saj dhe të fejuarit të saj.

Sidoqoftë, një ndikues tjetër me emrin e Z. Zha, ndërkohë mendon se kjo histori e tërë kishte për qëllim vetëm të shkaktonte një ndjesi. “Kush do të përhapte rrobat e tyre të ndyra në një faqe video? Ai e pyeti, duke theksuar se klipet përmbajnë logon e aplikacionit në fjalë.

Marrëdhëniet jashtëmartesore
Ndërsa pabesia shpesh i atribuohet gjinisë mashkullore, kjo prirje tani duket se ka kthyer mbrapsht ose të paktën duke ribalancuar.

Sipas psikiatrit Christophe Fauré , shkaku i këtij ndryshimi do të shfaqej në “dëshirën për të josh dhe shijuar dimensionin seksual, pa patur parasysh implikimet e një prishjeje”.

Siç tregon tregimi në artikull (nëse rezulton se është e vërtetë), pabesia e një gruaje nuk ishte e lidhur domosdoshmërisht me një dëshirë për të ndryshuar situatën e saj në martesë .

Sipas një studimi, 48% e grave të anketuara thonë se vlerësojnë stabilitetin e dhënë nga burrat e tyre dhe 44% duan që dashnori i tyre të jetë më aventuresk. Kjo nënkupton dëshirën për të provuar ndjesi të reja duke siguruar qëndrueshmërinë e një marrëdhënieje “zyrtare”. Doktor Fauré gjithashtu kujton se nevoja për të kënaqur dhe për të qenë i sigurt për fuqinë e saj joshëse është një nga arsyet e pabesisë së grave.

https://youtu.be/WODTXDb4UGw