FlTOl Big Brother por më pas ‘HUMBl’, Ermela zbuIon arsyen e HABlTSHME: KaIova në…

0
185

Ajo mbajti mb erthyer pas ekrani mijera shqiptare sepse diti te bente loje dhe ne fund ia doli. Fituesja e Big Brother 4, Ermela Mezuraj, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon.

Pas kësaj eksperience që ishte me shumë rëndësi për të, Ermela zgjodhi të qëndronte larg vëmendjes mediatike për një kohë të gjatë, e arsyen e këtij vendimi ajo e tregoi për herë të parë sot.

Bjondia simpatike zbuloi se kishte kaluar një periudhë de presive pas daljes nga shtëpia e “Big Brother” dhe shkak ishin bërë çuditërisht paratë e fituara dhe fama e marrë në një kohë të shkurtër.

Duke e cilësuar një “tr.aumë për mirë” , ajo shpjegoi se asokohe ndihej shumë bosh dhe iu deshën vite të rikuperohej e të rigjente veten.

“Realisht e kam përjetuar keq daljen mbas Big-ut, aqkeq saqë m’u desh të rikuperohesha për të rigjetur veten ose të rikuperoshesha për të gjetur balancat e brendshme të vetes time. Ishte një proces shumë i çuditshëm që unë nuk e prisja, jam shumë e mërzitur me veten pse nuk prisja këtë. Ndërkohë unë brenda ndihesha bosh, nuk e di pse ndodhi kështu realisht, por kështu ndodhi…” u shpreh ajo.

Sa i përket jetës personale, Ermela tregoi se ende nuk ka një partner në krah dhe se është totalisht e angazhuar në profesionin e saj.