/FOTO/ Ardit Gjebrea merr SURPRlZËN më të bukur gjatë transmetimit ‘live’

FOTO/ Ardit Gjebrea merr SURPRlZËN më të bukur gjatë transmetimit ‘live’

Moderatori i dashur për publikun, Ardit Gjebrea është baba i dy fëmijë, të cilët tashmë i njeh i gjithë publiku.

Ana është vogëlushja e ëmbël, të cilën Arditi e ka gjithmonë pranë vetes, ndërsa Jon që është tashmë i fejuar është zhvendosur për të jetuar në Amerikë.

Madje për të mbështetur të atin, ai ka shkuar ta ndjekë live ”E diela shqiptare” se bashku me motrën e tij.

Nëpërmjet fotove në ‘Instastory’, Arditi ka treguar se ndihet shumë i lumtur për këtë dhe i uron Jonit mirëseardhje në shtëpinë e tij.