Foto speciale! Rita Ora duke ecur mes baltës në një rrugë të Ferizajt në Kosovë

0
267

Rita Ora ndodhet në një vizitë në Kosovë. Këngëtarja me famë botërore do të jetë për tre ditë në vendilindjen e saj për një mision bamirësie, në bashkëpunim me UNICEF.

Ajo është takuar me familje të varfëra dhe nuk e ka kursyer veten duke ecur edhe nëpër rrugë të baltosura të qytetit të Ferizajt.

Këto foto i ka shërndarë në rrjetet sociale Vera Ora, nëna e këngëtares.