Fotoja qe po cmend rrjetin, nqs dallon krijesen ne uje ne 7 sekonda ke nje inteligjence super te larte

  0
  390

  Nje nga testet e fundit qe eshte shfaqur kohet e fundit ne internet eshte foto e varkes dhe figures se tigrit.
  Nese doni te shikoni imazhin ju duhet te largoheni dhe ta shikoni ne distance.
  Nese nuk keni mundeni ta gjeni me posht ne Foto mund ta gjeni krijesen ne ujë

  Aty duket qart imazhi I tigrit poshte njeriut ne vark.Megjithese shume njerez nuk arrijne ta gjejne ose e gjejne me vonese ai qe e shikon ne sekondat e para ai eshte inteligjent.