Lajme

Fotoja që po qarkuIIon me shpejtësi ne internet /Kapet ‘mat’ Grida Duma

Mbrëmjen e sotme kryedemokrati Lulzim Basha, ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet bashkë me drejtuesit politikë të qarqeve.

Të rreshtuar krah njëri-tjetrit, pranë Bashës që qëndron ulur, duket se të gjithë janë kujdesur që të respektojnë dhe masat anti-Covid, vendosjen e maskës.

Por ajo që bie në sy, mes 17 kandidatëve të Bashës është fakti që Grida Duma nuk ka mbajtur maskë.