Fotot e dasmave me te vecanta ne bote,disa jane bere me photoshop per humor

    0
    615

    Mesa duket në Rusi, njerëzit duan të shkëputen nga tradicionalja dhe çiftet vendosin të përdorin një dozë të tepruar humori për setet fotografike të dasmës.

    Mëposhtë do të shikoni disa foto, të cilat do t’ju çudisin, do t’ju bëjnë të ndiheni konfuz dhe të qeshni me të madhe…