/Fotot e papublikuara: Ja si dukej Ermal Mamaqi vetëm 18-vjeç

Fotot e papublikuara: Ja si dukej Ermal Mamaqi vetëm 18-vjeç

Aktori, moderatori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi, i cili tashmë po shijon suksesin e “2 gisht mjaltë”, është një ndër figurat më të njohura e të dashura për shqiptarët.

Karriera dhe daljet e tij në ekran kanë nisur kur ai ishte ende në moshë fare të re dhe disa pamje të vjetra, këngëtarja Flaka Krelani i ka kthyer në memorien e të gjithëve duke i publikuar në Instastoryn e saj.

Fotot e publikuara janë shkrepur në vitin 2000, pra 19 vite më parë, kur Ermali ishte ende 18 vjeç.

“I gjeta këto foto te shpia dhe i pashë këta loqkomanat kur ishin në lulen e rinisë. Jalë, 2000.”, shkruan Flaka krahas fotove.