/Fotot e tyre po bëjnë xhiron e rrjetit, ky është çifti më i çudıtshëm në botë

Fotot e tyre po bëjnë xhiron e rrjetit, ky është çifti më i çudıtshëm në botë


Një nga çiftet më të çuditshëm në botë janë padyshim modelja Eudoxie Yao dhe muzikanti nga Guineja Grand P.

Modelja e cila njihet ndryshe edhe si Kim Kardashian e Afrikës rrëfen se përmasat nuk kanë rëndësi në një lidhje.

Për të mbyllur “gojët e liga” ajo ka rrëfyer se ndihet e lumtur me të dashurin e saj dhe shpesh poston foto duke u puthur me të.

Interneti ka shpërthyer në komente pas pamjes së pazakontë të secilit prej tyre dhe të gjithë janë të bindur se ata janë së bashku vetëm për arsye komerciale.

Pavarësisht përpjekjeve të modeles që gjithçka të duket bindëse, interneti nuk bindet.