/Fotot i nxjerrin ‘zbuluar’, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kapen mat duke pushuar të dielën (Foto)

Fotot i nxjerrin ‘zbuluar’, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kapen mat duke pushuar të dielën (Foto)

Moderatoren e njohur Arbana Osmani e ka gjetur dita e dielë në punë.

Dhe këtë e thotë vetë moderatorja me anë të një përshkrimi që i ka bërë fotos së saj.

Me disa letra në duar e veshur casual moderatorja ka shkruar anash fotos: Kush është zgjuar për të punuar të dielën të ngrejë dorën.

Por Arbana nuk ishte e vetme që punoi të dielën, pasi nga postimi i regjisorit të emisionit, Eduart Grishaj, kuptojmë se edhe ai ka qenë në krye të detyrës ditën e djeshme.

I dashuri i përfolur i moderatores publikoi një foto ku pozonte pranë një makine, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruante: Na ka lodhur kjo puna të dielën.