/(Fotot) Paskan një super viIë dhe me pishinë/ Shikoni ku jeton Albani dhe Miriami, do MBETENl pa fjaIë nga Iuksi

(Fotot) Paskan një super viIë dhe me pishinë/ Shikoni ku jeton Albani dhe Miriami, do MBETENl pa fjaIë nga Iuksi

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj jane nje nga ciftet me te kendshem te showbiz-it shqiptar.

Ata jane shume te pelqyer nga mediat shqiptare dhe te dy jane shume te suksesshem.

Per ciftin nuk flitet shume per jeten e tyre private.

Albani dhe Miriami e kane arritur synimin qe te kene nje shtepi luksoze dhe te pershtatshme.

Disa kohe me pare ate jetonin ne Gjermani e ndersa nje pjese tjeter ne Tirane.

Tani ata jetojne ne nje vile, ne kompleksin Long Hill qe mesa duket eshte shume i pershtatshem dhe ka hapesire per femijet e tyre.

Albani dhe Miriami jane prinder te nje vajze dhe nje djali.