/FOTOT/ Rovena Dilo pëson një incident, i dalin pjesët intime në ekran

FOTOT/ Rovena Dilo pëson një incident, i dalin pjesët intime në ekran

Ajo është pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me All star”.


Por këngëtarja e njohur, Rovena Dilo eshte perfshire ne nje incident qe po e ka bere virale ne internet.

Teksa performonte dhe gjatë lëvizjeve i janë shfaqur më shumë nga sa duhet pjesët intime.

Në disa foto të postuara në faqen e Olti Currit, shihet edhe momenti i sikletshëm i këngëtares.