‘Fshati po dlgjej ndërsa…’, ish kryeministri Berisha nxjerr krëhrin nga xhepi dhe krihet mes protestës

  0
  312

  Ish-kryeministri Sali Berisha ka nxjerrë krehërin gjatë marshimit me protestuesit dhe ka krehur flokët.

  Ai është fokusuar nga kamerat, teksa marshonte me protestuesit.

  Edhe pse i lagur nga shiu Berisha nuk ka harruar të kujdeset për flokët, por ka nxjerrë krëhërin dhe i ka krehur.

  Jemi në një situatë sikur ajo thënia ‘fshati po dlgjet…e pIaka po krihet’ apo dhe tjetra “me jepni nje kreher”, te fitoje qytetarine gjate protestes se mbremjes te opozites!