“Fundi i botes”, vogëlushja shikon video me pulle te kuqe në prani të nënës (Video)

  0
  312

  Evoluimi i internetit dhe qasja në të pa problem nga të gjitha moshat, nuk është një gjë e mirë që i shërben shoqërisë.

  E keqja e kësaj është kur fëmijët mund të shohin çka do që duan në internet me vetëm një klikim, transmeton Indeksonline.

  Ajo që shihet në këtë video është shokuese. Vajza e vogël qëndron e ulur pranë nënës së saj, derisa në duar ka një telefon.

  E çka po shikonte vogëlushja është tmerruese, pasi ajo ishte fokusuar dhe tërë vëmendjen e kishte te një video pornografike.

  Kalimtarët mund ta shihnin se çka ajo po shikonte në telefon, por nëna e saj nuk reagonte fare. /Indeksonline/