Fuqia e detit, dallga shkatërron plotësisht shtëpinë buzë detit (Video)

  0
  330

  Një kohë e keqe, stuhi dhe dallgë të larta në det, shkatërruan plotësisht një shtëpi.

  Pamjet që gjeni më poshtë vijnë nga ishulli i karaibik i Porto Rico.

  Era e fuqishme dhe stuhia në det, goditi më rëndë zonën e La Boca, Barceloneta.

  Siç mund të shihni dallga shkatërroi plotësisht një shtëpi të ndërtuar buzë detit.

  Në video dëgjohen ulërimat e personave që panë gjithçka dhe po filmonin. /a.y/noa.al