Fustanet e dasmave me te vecante qe do ju bejne te ‘shkriheni’ se qeshuri

    0
    904

    Ceremonia e dasmës është e veçantë për çdo çift dhe për këtë dëshirohet perfeksion edhe në detajet më të vogla. Një aksesor shumë i rëndësishëm për nuset është fustani. Megjithatë, ka edhe raste kur jo gjithçka shkon mirë…

    “CNN Turk” sjell një fotogaleri me “fustanet më të çuditshme të dasmave”.

    • © SYRI.net