Futbollisti Salah takon sozinë e tij, ngjashmëri e frikshme

  0
  443

  Pyetja e parë që iu lind në mendje kur shikoni këtë foto është, “kush nga këta të dy është Salah”.

  Epo, nuk keni faj, ata kanë një ngjashmëri të jashtëzakonshme.sala

  Futbollisti i Liverpuilit, Muhamed Salah ka takuar sozinë e tij, me të cilin ka një ngjashmëri më shumë se binjakët.

  Ai quhet Ahmend Baha, nga Egjipti, dhe ka lindur në të njëjtin qytet me yllin e “The Reds”.

  Fotografia ka bërë xhiro në internet, dhe të shumtë janë ata që ende nuk e dinë se kush nga këta të dy është Salah. /k.k/noa.al/