/Futuni brenda vilës miliona euroshe të Lali Erit/ Shikoni se çfarë pasurie ka djali i fiqve…

Futuni brenda vilës miliona euroshe të Lali Erit/ Shikoni se çfarë pasurie ka djali i fiqve…

Politikanët e Evropës dhe ato të Amerikës do ti kishin zili vilat multi-milionëshe të homologëve të tyre shqiptar.

Pasi pamë vilën e Monika Kryemadhit dhe të Lindita Nikollës, le ti hedhim një sy, fukarait Erion Veliajt.

Vila e Erion Veliaj dhe e gruas së tij Ajola Xoxe, nuk është një vilë si të tjerat.

Kur të shikoni këto foto, do ju ikë truri nga madhështia dhe luksi i shfrenuar.

Madje çdo gjë është e dokumentuar. Kontrata e vilës 200 mijë euroshe e firmosur nga Ajola Xoxe është siguruar para pak kohësh nga Lapsi.al më pas mediat e tjera publikuan fotot e vilës e cila arrin disa qindra mijë euro.

Lind pyetja?

Nga i gjeti Ajola Xoxe këto miliona euro për këtë vilë super-luksoze? Ate e dini ju!