Gabon përsëri Basha, hap video-live nga makina, ja çfarë i ndodh

  0
  420

  Kreu i opozitës Lulzim Basha teksa ka qenë duke udhëtuar drejt Malësisë së Madhe ka hapur live-n në ‘Facebook’.

  Mirëpo mesa duket Basha ‘nuk ia ka marrë dorën’ rrjeteve sociale. Për një moment kreu i PD, ka filmuar sediljen e makinës dhe më pas veten,ndërsa më vonë e ka drejtuar kamerën nga rruga.

  Edhe gjatë rrugëtimit për në Durrës para dy ditësh, Basha hapi live-n dhe u ndodh në njëjtën vështirësi me teknologjinë.

  Kujtojmë që lideri i opozitës është duke vizituar të gjithë Shqipërinë në kuadër të projektit ‘Shqipëria si Europa’.

  Mikpritje malësore para takimit në Malësi të Madhe! #ShqipëriaSiEuropa

  Posted by Lulzim Basha on 2019 m. balandžio 1 d., pirmadienis