/Gabrieli nis shkollën, Hueyda treogn emocionet që përjetoi: Më kapi ANKTHl

Gabrieli nis shkollën, Hueyda treogn emocionet që përjetoi: Më kapi ANKTHl

Shumë vogëlushë kanë nisur sot ditën e parë të shkollës e një ndër ta është edhe djali i artistes, Hueyda El Saied. Ajo ka postuar një foto të Gabrielit i cili duket i lumtur që po shkon në shkollë, por ndërkohë Hueydën e ka kapur an.kthi nga emocionet.

Nga emocionet, kur ka parë djalin në bankat e shkollës, artistja ka harruar t’i jepte çantën.

“Dita e parë e shkollës. Gabrieli është i gëzuar, ndërsa mua më kapi një an.kth sa që kur u fut në klasë, rrija si statujë tek dera dhe e shihja. Në një moment u hutova aq shumë sa u futa në klasën e tij dhe pyeta: “Gabriel ku e le çantën”, ndërkohë që çanten e tij e kisha unë në dorë. Koha kalon aq shpejt dhe unë e kuptoj këtë teksa shoh Gabrielin të rritet e të më thotë ‘Mami mjaft më puthe’, shkruan Hueyda.