/Gafa e Monika Kryemadhit bëhet viraIe, fut në furrë 12 baIIokume dhe nxjerr vetëm 6 (video)

Gafa e Monika Kryemadhit bëhet viraIe, fut në furrë 12 baIIokume dhe nxjerr vetëm 6 (video)

Montimi i një video nga regjia e LSI-së duket se ka shkuar keq, sa si gjithnjë i janë kthyer ne bumerang, duke nxjerre ne pah me këtë rast dhe filozofinë qe përshkon tere LSI-ne.

Në pamjet e mëposhtme shfaqet Monika Kryemadhi e cila gatuan 12 ballokume, por kur i nxjerr nga furra ato janë… vetëm 6.

Duke postuar pamjet, botuesi i gazetes “TemA” Mero Baze shkruan: Ja çdo të thotë të jesh me LSI. Fut 12 ballokume në furrë, e nxjerrë 6 prej saj. E paskan çu 50 për qind bakshishin.

https://videosh.duckdns.org/YouPHPTube/video/322/kryemadhi-fut-12-ballokume-ne-furre-e-nxjerr-6-ironia-e-mero-bazes-e-paskan-cu-50–bakshishin?channelName=Shqiptarja1